- OSRAM

Цена
€34 72 / 67 91 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Фар |
| Тип крушка | Ксенон/HID |
| Мощност (W) | 35 |
| Напрежение | 12V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 3200 lm |
| Цветна температура (K) | 4300 K |
| Цокъл | PK32d-2 |
| Степен на защита | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 2000 h |
| Тип монтаж | P32d-2 |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Ксенонова лампа Osram D2S 66240 35W PK32d-2
Подобрете видимостта и безопасността си на пътя с оригиналната ксенонова лампа Osram Xenarc D2S 66240. Тя осигурява до 200% повече светлина от стандартните халогенни крушки, като създава ярка и равномерна светлина, близка до дневната.
Ключови предимства
- Изключителна яркост — Светлинен поток до 3200 lm за по-добра видимост през нощта.
- Дълъг експлоатационен живот — Здравата конструкция гарантира дълготрайна и надеждна работа.
- OEM качество — Произведена по оригинални спецификации за перфектно пасване и функциониране.
Технически спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | D2S Ксенон HID |
| Мощност | 35 W |
| Напрежение | 12 V |
| Цокъл | PK32d-2 |
| E-mark одобрение | Да |
Какво има в кутията
- 1 x Osram Xenarc D2S 66240 лампа
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







